CONTACT

WE ZIJN ER OM TE HELPEN

Op Ask Ford vind je de antwoorden op de meestgestelde vragen. Of klik op de Help-button rechtsonder voor onze virtuele assistent.

Of neem tijdens kantooruren contact met ons op via een van onderstaande afdelingen.

TELEFOON

POST

Ford Nederland
T.a.v. CRC
Postbus 175
1180 AD Amstelveen

TELEFOON

088 886 69 69

Wij zijn bereikbaar op maandag tot en met vrijdag van 8.30 uur tot 17.30 uur.

E-MAIL

Heb jij een vraag over jouw contract, wil jij het uitstaande saldo van jouw contract weten of wil jij iets wijzigen? Mail onze Klantenservice:

klantenservice@fordcredit.nl

POST

Ford Credit
Marten Meesweg 97
3068 AV Rotterdam

TELEFOON

(020) 658 30 30

Wij zijn bereikbaar op maandag tot en met vrijdag van 8.30 uur tot 17.30 uur.

POST

Ford Lease
Postbus 703
2130 AS Hoofddorp

TELEFOON

(020) 658 29 80

Wij zijn bereikbaar op maandag tot en met vrijdag van 8.30 uur tot 17.30 uur.

POST

Ford Fleet Management
Postbus 703
2130 AS Hoofddorp

TELEFOON

E-MAIL

POST

Ford Fleet Center
Postbus 175
1180 AD Amstelveen

FLEET CONTACTEN

Ersin Sonmez
Fleet Sales Manager
esonmez1@ford.com
+31 6 22 43 02 11

 

Sonja Bethlehem
Fleet Key Account manager
sbethleh@ford.com
+31 6 53 21 95 26

 

Ivor Vermeer
Fleet Account Manager
ivermeer@ford.com
+31 6 53 21 95 18

 

Sandor Koning
Fleet Account Manager
skoning@ford.com
+31 6 53 21 95 20

 

Mitchell Derna
Fleet Key Account manager
mderna@ford.com
+31 6 29 79 66 92

 

Bart Caspers
Fleet Key Account manager
bcasper3@ford.com
+31 6 15 36 60 65

 

Robert Baart
After Sales Fleet Account Manager
rbaart@ford.com
+31 6 53 21 95 22

 

Querijn Poelstra
Manager Ford Lease en Ford Fleet Management
qpoelst2@ford.com
+31 6 20 42 62 09

 

Jeroen de Jong
Fleet Assistance
jdejong4@ford.com
+31 20 504 4753

 

Peter van der Veen
Supervisor Ford Fleet Center
pvand129@ford.com
+31 20 504 4504